wtorek, 4 lutego 2014

Wosk zapachowy Sun & Sand (Słońce i piasek) Yankee Candle

Plaża ma wiele twarzy! Może być wypełniona ciepłym, rajskim, pachnącym cytrusami piaskiem lub nasycona zapachem pobliskiego pola prowansalskiej lawendy. W tym wypadku plaża pachnie słońcem – tym wszędobylskim, wakacyjnym, które podróżuje po całym globie, odwiedza najpiękniejsze kurorty i zabiera z nich najpiękniejsze aromaty. W Sun & Sand czuć odrobinę Sycylii, gdzie krajobraz wypełniają cytrynowe gaje. W kompozycji odnaleźć można też prowansalską lawendę i szczyptę azjatyckiego imbiru. Wszystko to tworzy esencję lata rozumianego w ujęciu globalnym i łączącego w sobie najpiękniejsze, najbardziej naturalne aromaty zebrane w najdalszych zakątkach globu.

Wosk  Sun & Sand jest bardzo intensywnym zapachem. Już po kilkunastu minutach gaszę podgrzewacz, ponieważ po pokoju roznosi się dosyć mocno wyczuwalny aromat, który przywołuje na myśl wakacyjny okres. Kojarzy mi się z piaskiem, morską bryzą, szumem wiatru. Jest to ciepły, przyjemny zapach. Wyczuwam w nim głównie cytrusy, lawendę oraz piżmo. Połączenie idealne, jednak dla niektórych może to być zbyt ciężki zapach. Mi osobiście bardzo się podoba. Dzięki temu woskowi przenoszę się na rajską plażę.

5 komentarzy:

 1. Musi świetnie pachnieć :) Kocham połączenie lawendy i cytrusów! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma piżmo, a więc na pewno by mi się spodobał

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten zapach był moim pierwszym jeśli chodzi o YC :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię ten zapach. Niestety w wosku jest inny niż w świecy :( Wosk faktycznie pachnie mi piaskiem i słońcem, wyraźnie czuję olejek do opalania. :)

  OdpowiedzUsuń