piątek, 12 sierpnia 2016

Prezent od Elfa Pharm


Witajcie! Jak wiecie od dłuższego czasu należę do Klubu Elfa Pharm. Wczoraj otrzymałam od tej firmy ciekawą przesyłkę. Zawierała ona 6 produktów - nowości od marek O'Herbal oraz Vis Plantis.

O'Herbal to seria nowoczesnych szamponów i odżywek do włosów zawierających naturalne składniki i wysokie dawki aktywnych komponentów. Standaryzowane (tzn. z gwarantowaną koncentracją) ekstrakty roślinne (Provital, Francja). Przyjazne dla środowiska. Opakowania używane w serii O’Herbal nadają się do recyklingu. Pojemniki o dużej objętości zmniejszają niekorzystny wpływ na środowisko. Naukowe podejście. Każdy składnik jest wybierany przez wykwalifikowanych specjalistów. Jest on dokonywany na podstawie ich indywidualnego korzystnego oddziaływania na skórę oraz wzajemną korelację z innymi składnikami.

 Dojrzała cera, oprócz wygładzenia, potrzebuje także odżywienia. Tę funkcję najlepiej spełniają naturalne oleje roślinne, które wspierają odmładzanie skóry, jednocześnie działając kojąco. Bogata kombinacja składników aktywnych zawartych w kosmetykach Vis Plantis poprawia zdolność zatrzymywania wody, odżywia oraz stymuluje odnowę. Krem i serum zawierają m.in. olej arganowy, olej z nasion bawełny i nasion róży damasceńskiej, roślinną betainę, pantenol oraz witaminę E. Delikatna kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów, a bogata formuła daje poczucie komfortu i przyjemności.

Wkrótce możecie się spodziewać recenzji  o następujących produktach:

- Mini odżywka O'Herbal, wzmacniająca włosy z ekstraktem z korzenia tataraku
 - Mini szampon O'Herbal, wzmacniający włosy z ekstraktem z korzenia tatraku
- O'Herbal Nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z aloesu
- Helix Vital Care Peeling enzymatyczny do twarzy 

Co ciekawe, produkty z serii Helix Care są kosmetykami ze śluzu ślimaka.
 
Miałyście kosmetyki z O'Herbal lub Vis Plantis? Jeśli tak podzielcie się swoimi wrażeniami :)

1 komentarz: