piątek, 14 lutego 2014

System wybielający 10 dni Biała Perła


Dzisiejsza notka miała pojawić się w grudniu, jednak cały czas zwlekałam. Pragnę Wam dziś przedstawić System wybielający 10 dni. Choć używałam go dosyć dawno, to byłam ciekawa jak długo utrzyma się efekt wybielenia na moich zębach. Stąd to opóźnienie.

SYSTEM WYBIELAJACY 10 DNI to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą.

SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania.

Nowa 10-dniowa kuracja zajmująca jednorazowo jedynie 10 minut (2 razy dziennie) pozwala osiągnąć efekt wybielenia do 5 ocieni bieli. Produkt zawiera znane z wcześniejszych produktów biała perła® unikalne aplikatory zapewniające idealne dopasowanie do zębów.

3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego. Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła. SYSTEM jest działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. W celu jak najdłuższego utrzymania wybielającego efektu kuracji SYSTEMEM seria biała perła® oferuje pasty i płyn do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Wszystkie produkty biała perła® oparte są o wybielanie enzymatyczne zapewniające łagodne i skuteczne działanie przy codziennym i stałym stosowaniu.

Główne cechy
biała perła® SYSTEM WYBIELAJĄCY 10 DNI jest oparty na 3-fazowej formule wybielającej wynikającej ze stosowania trzech żeli. Sekwencyjne działanie kolejnych żeli zapewnia skuteczne wybielenie podczas krótkiej kuracji. Wybielanie jest oparte o formułę enzymatyczną wspartą innymi aktywnymi składnikami. Kompleksowy charakter kuracji uzupełniają związki fluoru i potasu wzmacniające szkliwo i dziąsła.Ten zestaw wybielający kosztuje około 60 złotych. W pudełku znajdują się: 
- żel inicjujący;
- żel aktywujący;
- żel wybielający;
- trzy aplikatory;
- etui.Od czego należy zacząć? Oczywiście od dopasowania aplikatorów do naszych zębów. W tym celu należy je umieścić w gorącej wodzie, aby stały się miękkie. Następnie włożyć do buzi, aby nabrały odpowiedniego kształtu.

Następnie należy umyć zęby żelem inicjującym. Nie ma jakiegoś szczególnego smaku. Ten produkt jest jak pasta do zębów, którą stosowałam też po zakończonej kuracji wybielającej. 

Kolejny etap to ''pomalowanie'' zębów żelem aktywującym za pomocą specjalnego pędzelka. 

Przedostatni krok to nałożenie żelu wybielającego na aplikatory i umieszczenie ich na zębach.Podczas tych dziesięciu minut nie można nic mówić, ma się też straszny ślinotok. Ale wszystko jest do przeżycia! Po danym czasie należy znowu umyć zęby.

Już po dwóch dniach zauważyłam pierwsze efekty. A jak wyglądały moje zęby po 10 dniach? Możecie to zobaczyć na poniższym zdjęciu (ach te moje krzywusy :/)


Po kilku miesiąc efekt nadal się utrzymuje, choć zęby myje zwykłą pastą do zębów.
Jestem zaskoczona działaniem tego produktu. Przyznam się, że nie wierzyłam w to, że zadziała. A jednak! Moje zęby są bielsze.

Niestety produkt nie jest taki idealny,  ma też swoje wady. Po drugim dniu stosowania moje zęby stały się bardzo wrażliwe na zimno i ciepło. Musiałam uważać na napoje i jedzenie. Przez około miesiąc bolały mnie dziąsła. Na szczęście wszystko wróciło do normy. Teraz mogę w pełni cieszyć się z bielszego uśmiechu :)

Zapraszam na stronę internetową Białej Perły.

Pamiętajcie, aby dbać o swoje zęby. Oto cztery proste kroki: regularne odwiedziny u dentysty, dokładnie mycie zębów 2-razy dziennie, regularne używanie nici dentystycznej oraz żucie bezcukrowej gumy po jedzeniu i piciu, gdy jesteś poza domem. Osobiście polecam gumy firmy Orbit. Jakie są]korzyści z żucia bezcukrowej gumy Orbit i Orbit White? Są to: zdrowe i czyste zęby, możliwość skorzystania, gdy akurat nie można umyć zębów, zdolność neutralizacji kwasów zwiększających ryzyko rozwoju próchnicy oraz oczywiście świeży oddech. Orbit White zapobiega przebarwieniom po Kawie i herbacie.

5 komentarzy:

 1. Też myślę nad zakupem jakiegoś preparatu do wybielania zębów ;)
  U Cb widać efekty :)))

  boskiebransoletki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Używałam, efekty mozna było dostrzec już po kilku dniach jednak tak jak wspominasz, zęby stały się wrażliwe na zmiany temeperatury

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś wygrałam i chyba z miesiąc czekam jak nei dłużej.... a to świadczy o firmie...

  OdpowiedzUsuń