niedziela, 23 czerwca 2013

Lakier do paznokci mini Mariza


Z najnowszego katalogu Marizy zamówiłam cztery lakiery do paznokci o pojemności 5 ml każdy. Jako pierwszy użyłam ten o numerze 11. Buteleczka jest mała, a pędzelek wąski i długi. Nie miałam problemu podczas malowania. Lakier dobrze się rozprowadza po płytce paznokcia. Nie pozostawia smug. Jedynym minusem, który zauważyłam to krycie. Na zdjęciach są 4 warstwy! Niestety widać jeszcze prześwity. Nie wiem czy dwie kolejne warstwy by wystarczyły, aby dokładnie pokryć. Dobrze, że lakier szybko schnie. Dzięki temu malowanie nie zajęło mi tak dużo czasu. Trwałość tego produktu na plus. Dopiero po 5 dniach pojawił się pierwszy odprysk.
Wybór lakierów mini jest bardzo duży. Choć krycie jest strasznie słabe to warto się skusić na ten produkt. Kosztuje około 4 zł, co nie jest majątkiem. Jestem ciekawa jak sprawdzą się inne lakiery, które zamówiłam z Marizy.
Miałyście mini lakier z tej firmy?20 komentarzy:

 1. Ale świetny kolor! Brakuje mi takiego :D

  OdpowiedzUsuń
 2. faktycznie, krycie to ten lakier ma bardzo marne, ale kolor ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam nigdy lakieru do paznokci z tej firmy, ale odstraszają mnie te 4 warstwy. : p

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam bardzo podobny odcień i był super i nie wymagał tez tylu warstw - jedna grubsza lub dwie cieńsze spokojnie wystarczyły :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy kolor, taki opalizujacy jasny koral :)
  Staram sie kupowac tylko takie lakiery, gdzie wystarcza 2 warstwy. Lakierow Mariza nie znam, odstrasza mnie wlasnie to slabe krycie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam prawie identyczny kolor lakieru, tylko innej firmy, ale mimo to też ładnie się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo mi się podoba taki kolor lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
 8. u mnie wszystko powyżej dwóch warstw to prawie pewna dyskwalifikacja, no może trzy jeszcze wejdą w grę przy pięknym kolorze... trzeba mieć zdrowie do takiego lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ładny odcień tego lakieru...

  Pozdrawiamy :)))
  xo xo xo xo xo xo

  OdpowiedzUsuń
 10. w buteleczce nie oddaje swojego koloru jakim jest naprawde - bardzo ładny .

  OdpowiedzUsuń
 11. Do tej pory używałam tylko lakierów z Avonu i nie mogę na nie narzekać więc nie korzystam z innych. Ten kolor jest ładny, ale wdać, że jest nałożone kilka warstw. ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo dziękujemy za szczerą opinię o naszym produkcie. Przyjemnie się czyta tego bloga, z pewnością jeszcze tutaj wrócimy :) Zapraszamy do współpracy i zakupów: http://sklep.mariza-kosmetyki.com.pl

  OdpowiedzUsuń