wtorek, 17 września 2013

Colorful Media


Kto z nas nie uczy się języków obcych? Znajomość chociaż jednego języka jest obowiązkowa. W pracy, w szkole? Czy istnieje jeden, sprawdzony sposób na naukę? Na rynku znajdziemy wiele kursów multimedialnych oraz książek, fiszki. Kojarzycie wydawnictwo Colorful Media? Jest to firma, która wydaje czasopisma w różnych językach. W dzisiejszej notce pragnę Wam pokazać jakie magazyny są wydawane przez to wydawnictwo.

Najbardziej zaciekawiło mnie czasopismo English Matters, gdyż uczę się języka angielskiego. Co dwa miesiące możecie kupić nową gazetę w której znajdziecie wiele ciekawostek, mini słowniczek oraz MP3 do pobrania.

English Matters to dwumiesięcznik tworzony przez polsko-brytyjski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.
więcej szczegółów: http://em.colorfulmedia.plBusiness English Magazine to jedyny magazyn na polskim rynku, dzięki któremu poznasz język angielski biznesowy. Powstaje przy współpracy polsko-brytyjskiego zespołu i jest biznesowym magazynem dla polskojęzycznych czytelników.Business English Magazine zawiera polskie słownictwo do anglojęzycznych artykułów. Wybrane artykuły można odsłuchać online w formacie MP3 dostępnych za pośrednictwem kodów podanychw czasopiśmie. Przekonaj się sam, że angielski w biznesie nie jest taki trudny.

więcej szczegółów:  http://www.business-english.com.plDeutsch Aktuell to dwumiesięcznik tworzony pod patronatem merytorycznym Wydawnictwa Wagros specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.
więcej szczegółów:  http://da.colorfulmedia.pl


Français Présent Magazyn jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Może być pomocny zarówno osobom, które uczą się w sposób systematyczny, jak i wszystkim tym, którym zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych i poszerzeniu zasobu słownictwa. Słownictwo, które zostało opracowane do tekstów, pomoże w pełni zrozumieć tekst - Czytelnik nie musi więc korzystać ze słownika, a zaoszczędzony czas może przeznaczyć na naukę nowo poznanych słówek. 
więcej szczegółów: http://www.francais.edu.pl

¿Español? Sí, gracias Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów mogących służyć zarówno do samodzielnej nauki, jak i pracy w grupie, z nauczycielem. Nasi Czytelnicy to osoby uczące się indywidualnie języka hiszpańskiego oraz nauczyciele i lektorzy, którzy wykorzystując ¿Español? Sí, gracias, w nauczaniu, uatrakcyjniają w ten sposób zajęcia. 

więcej szczegółów: http://www.espanol.edu.plОстновка: Россия!to magazyn wydawany co trzy miesiące dla osób, które uczą się języka rosyjskiego.Znajdziesz w niej ciekawe artykuły ułatwiające naukę.

więcej szczegółów: http://www.ostanowka.pl/

Magazyny te znajdziecie w salonach Empik, kioskach Kolporter oraz Ruch. Jeżeli chcecie zamówić prenumeratę powyższych czasopism zapraszam na stronę internetową http://www.kiosk.colorfulmedia.pl/
Znajdziecie tam również magazyny archiwalne. Każdy magazyn jest kolorowy oraz przejrzysty. Taka forma nauki z pewnością będzie owocna oraz ciekawa. Zachęcam do zakupu :)
Oprócz powyższych czasopism wydawnictwo wydaje także StartUp Magazine.

10 komentarzy:

 1. Lubię czasopisma w języku angielskim :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O super! Bardzo ciekawa sprawa takie czasopisma:) Ciekawostki a z drugiej strony mobilizacja:) by nie zapomnieć, ćwiczyć, utrwalać:)

  OdpowiedzUsuń
 3. English Matters trzyma poziom, także naprawdę warto.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam jak pani od języka francuskiego w liceum kserowała nam różne rzeczy z tej gazetki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie uczę się żadnych języków obcych i nie zamierzam, więc powyższe magazyny raczej mi się nie przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam English Matters i bardzo lubię :) W przyszłości jak podszkolę języki może sięgnę po resztę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Naukę mam już za sobą, ale podszkalać się w obcym języku to nawet wskazane :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pomyślę o English Matter :) Właśnie dziś zapisałam się do szkoły angielskiego tfls :)

  OdpowiedzUsuń