czwartek, 10 kwietnia 2014

Zestaw pędzli do manicure KKcenterhk


Witajcie Kochani. Wreszcie znalazlam wolną chwilę na napisanie notki. Postanowiłam, że do niedzieli będą pojawiać się codziennie. W końcu mam wolne, więc mogę znaleźć trochę czasu też na bloga. Przyznam się, że ostatnio zawładnęło mną totalne lenistwo. Zazwyczaj po powrocie z uczelni idę spać lub na piwo ze znajomymi. I tak każdy dzień, przez to tak rzadko pojawiają się notki. Takie życie studenta ;)

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać pędzle, które dostałam ze strony KKCenterhk


Jest to zestaw, który kosztuje 13.75 $ a zawiera 6 pędzelków z różnymi końcówkami oraz sonda. Znajdują się w plastikowym pokrowcu, który nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Każdy pędzel był dodatkowo zabezpieczony osłonkami. Włosie zostało wykonane z włókna syntetycznego, które jest gładkie, trwałe i łatwe do czyszczenia. Producent zaleca do tej czynności używanie szamponu i żelu pod prysznic. Jak dla mnie są to produkty za słabe do oczyszczanie pędzli i zastosowałam zmywacz do paznokci. Nie zauważyłam, aby wpłynął w jakikolwiek sposób na włosie. Jest takie jak wcześniej a stosowałam nie raz.

 
Pędzle służą mi już przez dłuższy czas. Nie zauważyłam, żeby się zniszczyły. Jest to bardzo dobry zestaw pędzli. Niestety nie umieszczam żadnego zdjęcia ze wzorkami, gdyż aktualnie moje paznokcie są w fatalnym stanie. Strasznie się łamią oraz rozdwajają. Za bardzo nie nadają się do publikacji. Obiecuję, że jak tylko się zregenerują wstawię jakieś zdjęcia.

Miałyście ten zestaw pędzli? Jeśli nie, to zapraszam na stronę KKCenterhk.  

3 komentarze: