czwartek, 17 kwietnia 2014

BlanX - iPerfumy.pl


Witajcie Kochani. Dzisiaj pragnę Wam zaprezentować kilka produktów firmy BlanX. Cieszy się ona nie małą popularnością. Wszystko za sprawą skutecznych kosmetyków do wybielania zębów. Można je zakupić na stronie iperfumy.pl Oto kilka produktów, które z chęcią bym przetestowała:

BlanX Med wybielająca pasta do zębów chroniący szkliwo

Pojemność: 100 ml Cena: 48.28 zł

Jest to pasta do zębów, która zawiera mikrosfery, czyli specjalne kapsułki które przenikają podczas mycia do struktury zębów. Dzięki temu chronią przed bakteriami oraz próchnicą , jednocześnie wybielając. BlanX Med. Posiada także formułę Anti-Age, które chroni przed starzeniem się zębów. 

Składniki: wyciąg z porostu islandzkiego – mikrosfery, brodaczka włosowata, fluorek sodu (0,08%), monofluorofosforan sodu (0,8%), witamina E, mannuronian, silanol metylu, biologiczne mikroelementy (acetylomentionian magnezowy, cynk, miedź, mangan), woda, krzemionka, ksylitol, sorbitol, żywica celulozowa, laurylosiarczan sodowy, sól sodowa sacharyny, aromat, dwutlenek tytanu, propyloparaben.


BlanX Med wybielająca pasta do zębów dla wrażliwych dziąseł

Pojemność: 100 ml Cena: 45. 81 zł
Pojemność: 75 ml Cena: 31. 94 zł

Jest to pasta do zębów dla wrażliwych dziąseł. Zawiera wyciąg z nagietka lekarskiego, który działa przeciwzapalnie oraz przeciwobrzękowo. Produkt zapobiega krwawieniom oraz zapaleniom. Pasta ta polecana jest osobom, które zmagają się z odciskami oraz odleżynami przy protezach zębowych. Nie jest to jedyne działanie tego produktu, gdyż sprawia on także że zęby są bielsze. 

Składniki: woda, gliceryna, krzemionka, sorbitol, chlorek potasu, ksylitol, żywica celulozowa, aromat, porost islandzki, nagietek lekarski, kasztanowiec zwyczajny, witamina E, fluorek sodu (0,28%), sól sodowa sacharyny, cytrynian cynku, dwutlenek tytanu, metyloparaben, propyloparaben, eugenol.


BlanX Med wybielająca pasta do zębów

Pojemność: 100 ml Cena: 45. 72 zł
Pojemność: 75 ml Cena: 32. 40 zł

BlanX Med. To pasta wybielająca, która chroni szkliwo przed próchnicą, zapobiega osadzaniu się kamienia oraz stanom zapalnym dziąseł. Zawiera jony fluoru oraz wyciąg z porostu irlandzkiego, które korzystnie wpływają na zęby. 

Składniki: woda, gliceryna, krzemionka, sorbitol, PEG-32, żywica celulozowa, laurylosiarczan sodowy, ksylitol, porost islandzki, monofluorofosforan sodu (0,8%), mięta pieprzowa (lekarska), mentol, fluorek sodu (0,08%), sól sodowa sacharyny, anetol, dwutlenek tytanu, metyloparaben, propyloparaben, eugenol.

BlanX White Shock płyn do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym

Pojemność: 500 ml Cena: 36.96 zł

Jest to płyn do płukania jamy ustnej, który zawiera składnik ActiluX aktywowany światłem. To on likwiduje przebarwienia i usuwa bakterie znajdujące się w jamie ustnej. Sprawia, iż zęby są bielsze. Skutecznie chroni przed próchnicą. Dzięki temu produktowi w jamie ustnej utrzymuje się odświeżający zapach mięty nawet przez cały dzień.

Stosowaliście produkty firmy BlanX? Jest to jedna z bardziej popularnych marek, które serwują nam kosmetyki do pielęgnacji zębów. Miałam kiedyś pastę i wspominam ją bardzo dobrze. Faktycznie wybieliła mi zęby. Teraz kupię kolejny produkt tej firmy i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Myślę, że zdecyduje się na któryś z powyższych kosmetyków. Może testowaliście którąś z tych past? Czy faktycznie działają? 

Produkty firmy BlanX są dostępne na stronie iperfumy.pl Znajdziecie tam nie tylko pasty do zębów, ale i płyny do płukania jamy ustnej oraz aplikatory wybielające. Zapraszam.

2 komentarze:

  1. Pierwszy raz widzę te produkty..nie znam ich.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja znam, ale teraz nie wybielam, bo mam aparat :D

    OdpowiedzUsuń