niedziela, 6 października 2013

Wosk zapachowy White Gardenia (biała gardenia) Yankee Candle ze strony Goodies.pl

Rozkwita w iście królewskiej formule – bujnie, uwodząco, majestatycznie. A jak pachnie? Tak, że klękają przed nią z podziwu najznamienitsze, koronowane głowy! Biała gardenia to symbol królewskiej władzy – kwiat, który przez wieki hołubiony był przez piękne księżniczki i dzielnych królewiczów, a który dzisiaj – swoim wyjątkowym, dworskim aromatem – wypełnia nasze domy. Wszystko za sprawą kompozycji White Gardenia – zamkniętej w jasnej, naturalnej masie woskowej, bardzo klasycznej i szlachetnej, która swoim aromatem przywodzi na myśl widok królewskich ogrodów – zadbanych, rozłożystych i będących domem dla najwytworniejszych pawi.


White Gardenia to piękny zapach kwiatowy. Jest to aromat słodki i intensywny, ale nie duszący. Wosk ma subtelny aromat, który otula zmysły. Bardzo lubię palić ten produkt, ponieważ jest bardzo kobiecy i świeży, a jednocześnie delikatny. Zapach przenosi nas do ogrodu pełnego kwiatów.

Wosk zapachowy znajdziecie na stronie Goodies.pl

10 komentarzy:

 1. słyszałam już o tym wosku, ale nie wiedziałam,że jest aż tak tani :) chyba wreszcie muszę go kupić

  OdpowiedzUsuń
 2. postaram się ten zapach zapamiętać:) aktualnie palę tureckie niebo

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak do tej pory nie używałam wosków zapachowych ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie używałam wosków, ale chyba z czystej ciekawości spróbuje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzy mi się wypróbowanie świeczek Yankee Candle, ale one na razie nie są na moją kieszeń. Ale mam w planach wypróbowanie tych wosków, jednak jeszcze nie wiem jakie zapachy, więc wezmę ten pod uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja muszę złożyć zamówienie w końcu, chcę jakieś miłe zapachy na jesień :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nigdy nie miałam wosków

  OdpowiedzUsuń