sobota, 19 października 2013

Wosk Camomile Tea (herbatka rumiankowa) Yankee Candle

Zmierzch lata to czas odpoczynku od... odpoczynku! To – po prostu – moment, kiedy możemy cieszyć się ostatnimi promieniami ciepłego słońca, delektować słodkimi owocami i zbierać siły przed powrotem do jesiennej już rzeczywistości. Kiedy lato przemija, a wieczory stają się coraz dłuższe – dobrze jest korzystać z każdego popołudnia: celebrować je, spędzać w miłym towarzystwie i z filiżanką słodkiego, słonecznego naparu w dłoni! Camomile Tea to słomkowa, rumiankowa herbatka zaklęta w naturalnym wosku – sprawnie łączącym w sobie nuty polnych, drobnym kwiatuszków, liści herbaty i karmelizowanej, schowanej w spiżarce skórki pomarańczowej.

Camomile Tea to zapach, w którym dominuje woń rumianku wymieszana z miodem. Jest to typowy ziołowy aromat, który idealny pasuje na jesienne, chłodne wieczory. Przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, dlatego palę ten wosk najczęściej. Camomile Tea jest długotrwały oraz delikatny. 

Wosk zapachowy znajdziecie na stronie internetowej Goodies.pl

11 komentarzy:

 1. Pewnie pięknie pachnie, uwielbiam woski YC. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie jakoś zapach rumianku nie kusi :D bo kojarzy mi się z chorobą żołądka i piciem rumiankowych herbatek, które wcale nie są moimi ulubieńcami :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Woń rumianku wymieszana z miodem? Takiego zapachu jeszcze nie wąchałam i nie wie, czy odpowiadałby mojemu ,,nosowi'' niemniej jednak rozejrzę się za nim w drogerii.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi dobrze, jakoś uspokajająco musi pachnieć, tak mi się wydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie się rozpłynełam czytając ten opis zapachu :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Rumianek? Oj mi też z pewnością bardzo miło by się kojarzył

  OdpowiedzUsuń