niedziela, 27 października 2013

Magnez + B6 Colfarm

Od firmy Colfarm dostałam w ramach współpracy Magnez + B6, tabletki na stres, skurcze i przemęczenie. 
Megnez odgrywa znaczącą rolę w procesie skurczu mięśni, wpływa na pobudliość nerwowo-mięśniową, stymuluje mechanizmy obronne organizmu. Witamina B6 korzystnie wpływa na układ nerwowy, krwiotwórczy i odpornościowy oraz ułatwia wchłanianie magnezu. Stosować przy zwiększonym narażeniu na stres oraz intensywnym wysiłku fizycznym i umysłowym.

Pudełeczko zawiera dwa listy po 15 tabletek. Wystarcza to nam na miesięczną kurację, gdyż należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Są to dosyć duże tabletki, ale nie miałam żadnego problemu z połykaniem. Brałam je po śniadaniu każdego dnia. 

Początek roku akademickiego był dla mnie stresujący, gdyż musiałam się przeprowadzić do nowego miasta, gdzie nikogo nie znałam. Jednak dzięki tym tabletkom stresowałam się o wiele mniej, gdyż tylko w pierwszy dzień.

Zauważyłam także, że dzięki tym tabletkom nie mam już skurczu. Często od chodzenia łapały mnie w nogach, teraz nie mam tego problemu. Czy ten suplement diety wpływa na zmęczenie? Tego nie zauważyłam, gdyż bez porannej kawy jestem bez życia. 

Czy polecam ten produkt? Tak, gdyż ten suplement uzupełni brak magnezu oraz witaminy B6 w organizmie.

Zapraszam Was na stronę internetową producenta: Colfarm.pl

13 komentarzy:

 1. Właśnie szukam dobrych tabletek z magnezem żeby uzupełnić mój niedobór tego pierwiastka. No cóż jak się pije dużo kawy to tak jest :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Codziennie używam magnezu. Wprawdzie innej firmy, ale jestem z niego zadowolona, bo też nie mam po nim skurczu łydek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałby mi się ten suplement diety, ale nigdy nie pamiętam, by go kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja, jako kawoszka powinnam zażywać magnez, ale jakoś mi się o tym zapomina... :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj magnez... jak miałam jego niedobór to przy okresie tak brzuch mnie bolała, że przez 2 dni z łóżka ledwie wychodziłam;)

  OdpowiedzUsuń
 6. dobrze, że mi o nim przypominałaś, też mam ale innej firmy, zdarzają mi się skurcze łydek. muszę brać regularnie. taki suplement jest pomocny

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też mam ostatnio problem ze skurczami, ale mi na ogół wystarczy dostarczenie potasu do organizmu (np. zjedzenie banana, pomidora). Jeśli ten problem znowu do Ciebie wróci, to może spróbuj w ten sposób? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Może będziemy się wzajemnie obserwować? Jeśli jesteś zainteresowana odpisz u mnie.
  http://evv-vie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie łykam magnez, ponieważ miałam teraz dużo stresu i faktycznie to działa

  OdpowiedzUsuń
 10. chyba muszę zacząć stosować, bo nauki mnóstwo a nic nie chce się robić:) Pozdrawiam i zapraszam do siebie na konkurs:) www.buycheaplookfit.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń