sobota, 23 sierpnia 2014

Wosk zapachowy Lovely Kiku Yankee Candle

Wbrew pozorom kwiat wiśni nie jest jedynym, florystycznym symbolem Japonii. Równie istotny jest kwiat chryzantemy, nazywanej przez Japończyków „kiku”. Połączenie tych dwóch pachnących, bardzo urodziwych odmian stało się dla Yankee Candle aromaterapeutyczną inspiracją. Efektem sprawnego zmieszania esencji kwiatu wiśni i nut wydobytych z płatków fioletowej chryzantemy jest bardzo wiosenna, odświeżająca propozycja. Wyrafinowanego smaku nadają jej ciepłe, lekko pieprzne akordy waniliowe. To dzięki nim wosk Lovely Kiku jest tak interesujący, azjatycki i zawierający w sobie wszystko to, co w Japonii jest najlepsze i najbardziej pociągające.
 Lovely Kiku to wosk, który znalazł się w wiosennych nowościach. Aktualnie mamy lato, jednak zapach ten nadaje się idealnie także na tę porę roku. Po rozpaleniu w pokoju rozchodzi się aromat chryzantem, ale nie tylko. Jest to wosk typowo kwiatowy i jednocześnie delikatnie słodki a to za sprawą wanilii. Całość tworzy intensywną, ale nie duszącą woń.

 Wosk zapachowy znajdziecie na stronie internetowej Goodies.pl

5 komentarzy:

 1. Zapach chryzantem.... jakoś nie kusi mnie ....
  Już bardziej ta wanilia, ale raczej nie skuszę się na niego, choć kolorek ma fenomenalny :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam go ale jeszcze nie rozpalałam. Chyba muszę to zmienić, choć aktualnie palę gruszkowy Wood Wick i też jest przyjemnie :)
  Korzystając z okazji, serdecznie zapraszam do przyłączenia się do naszej włosowej akcji. Więcej u nas blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam Lovely Kiku nie pamiętam go już dokładnie. nie zapadł mi w pamięć

  OdpowiedzUsuń