piątek, 3 stycznia 2014

Wosk zapachowy Honey&Spice (Miód i przyprawy) Yankee Candle

Pieprzny miód czy miodowe przyprawy? Niezależnie od frazeologii – połączenie pszczelarskiej esencji z garścią korzennych aromatów zawsze zachwyca! W tym wypadku wielka łyżka prawdziwego miodu spotyka się w słodkim uścisku z ciemnym kakao, trzciną cukrową i orientalnymi przyprawami. Całość przypomina słodkie, korzenne ciastko, które zupełnym przypadkiem zamieniło się w woskową tarteletkę. Honey & Spice to propozycja dla miłośników wytwornych słodkości – delicji nasyconych różnościami i polanych strużką szlachetnego miodu.

Moja miłość do wosków Yankee Candle rośnie. Muszę wypróbować wszystkie zapachy. Uwaga, od tych zapachów można się uzależnić.  W mojej rodzinie każdy ma już swój ulubiony zapach i mówią mi, który wosk mam palić. Czasami ciężko dojść do kompromisu :)

Honey&Spice to zapach, który na pewno się nie sprawdzi latem. Dlaczego? Otóż ten zapach otula nas ciepłem miodu oraz przypraw. Wosk ten nie tylko nas rozgrzewa, ale i wprowadza w spokojny nastrój. Jest to bardzo intensywny i słodki, ale nie ciężki aromat miodu z dodatkiem cynamonu oraz trzciny cukrowej. Całość daje nam piękny zapach.

6 komentarzy:

  1. bardzo interesujący zapach:) z pewnością wypróbuję:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czyli to wosk na zimowy i jesienny czas :) muszę w końcu spróbować Yankee Candle!

    OdpowiedzUsuń
  3. Myślę, że ten zapach to coś dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń