sobota, 4 stycznia 2014

Świeca zapachowa Beach Wood (Drewno z plaży) Yankee Candle

„Z jednej strony rajskie kwiaty i egzotyczne owoce, a z drugiej – zapach oceanu, który kryje w sobie niepoliczalną liczbę tajemnic. Aromatów wakacji idealnych jest wiele. W Beach Wood zamknięte zostały te najmniej oczywiste i najtrudniejsze do uchwycenia. Pachnąca, eteryczna trawa wetyweria, zapach świeżej, krystalicznie czystej i nasyconej solą wody morskiej i nuta mokrego, wyrzuconego na gorący piasek drewna – to wszystko zatopione zostało w naturalnym wosku świecy, która już w chwilę po rozpaleniu pobudza i ożywia, stymulując przy tym wyobraźnię do odbycia kolejnej, dalekiej podróży. Tym razem – podróży sentymentalnej, przeżywanej w zaciszu własnego mieszkania...”


Beach Wood jest zapachem świeżym i rześkim. Pachnie plażą oraz rozgrzanym piaskiem. Można wyczuć w nim delikatne nuty kwiatowe, jak i morskie. Przywodzi wspomnienie wakacji spędzonych nad morzem. Zapach ten trudno jest zdefiniować. Pachnie pięknie i znalazł się wśród moich faworytów. Moim zdaniem przypadnie do gustu nie tylko kobietom, ale również mężczyznom.


 Świecę zapachową znajdziecie na stronie internetowej Goodies.pl 

7 komentarzy:

 1. chciałabym sprawdzić jak pachnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapach plaży i morza zawsze mile widziany w środku zimy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo interesujący zapach! Chętnie bym wypróbowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawie, ciekawie:) chciałabym żeby taka świeczka przypominała mi te ciepłe letnie wieczory... zapraszam w odwiedziny do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. mmmmm chętnie kupiłabym ją dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń