środa, 23 września 2015

Ćwiczenia, które polecam

Witajcie! Jako, że lubię ćwiczyć i robię to od dłuższego czasu chciałabym Wam pokazać moje ulubione filmy na YouTube. Aktywna jestem od trzech lat, niestety brakuje mi systematyczności. Największą motywację mam we wakacje, gdy jestem u rodziców. Wtedy mogę ćwiczyć u siebie w pokoju, gdzie czuję się swobodnie. W roku akademickim sprawa przedstawia się gorzej, gdyż głupio mi przy kimś wykonywać ćwiczenia. Niestety nie każdy jest za aktywnością fizyczną i nie każdy to rozumie.
Od początku stycznia chodziłam na siłownię. W sumie miałam chyba cztery wykupione karnety, czyli na cztery miesiące. Najbardziej polubiłam zajęcia grupowe Body Pump oraz spinning. Ale do "męskiej strefy" także wkraczałam. Wstawałam o 6/7 rano żeby się wyrobić z ćwiczeniami, następnie szłam na uczelnię. Przyznaję, że czasami byłam na zajęciach bardzo zmęczona. Wczesna jak dla mnie pobudka i ostry wycisk sprawiały, że zdarzyło mi się zasnąć. Jednak później byłam naładowana pozytywną energią.
Od sierpnia zaczęłam biegać x3 i ćwiczyć w domu x3. Przygotowuję się do biegu na 5 km. 
28 października wezmę pierwszy raz udział w zawodach. Niestety ostatnio miałam uraz kręgosłupa i nie mogłam chodzić. Zrobiłam sobie tygodniową przerwę. Teraz powoli wracam do ćwiczeń. 
A jakich? Już pokazuję moje ulubione kanały.

https://www.youtube.com/user/XFitDaily

https://www.youtube.com/channel/UCIJwWYOfsCfz6PjxbONYXSg

https://www.youtube.com/user/BeFit

https://www.youtube.com/channel/UCi0AqmA_3DGPFCu5qY0LLSg

https://www.youtube.com/user/FitnessBlender

https://www.youtube.com/channel/UCWn5PdCkxFc_Z2IWF_6ZIwg

https://www.youtube.com/user/OdchudzanieBezKitow

https://www.youtube.com/user/TiffanyRotheWorkouts

A jakie są Wasze ulubione ćwiczenia? Jesteście aktywni fizycznie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz