poniedziałek, 22 grudnia 2014

Wosk zapachowy Wild Fig Yankee Candle


Z pozoru niewinna tarteletka, która w swoim ciemnofioletowym wnętrzu skrywa wszystko to, co kojarzy się z idealnymi wakacjami. W wosku Wild Fig znajdziemy ciepło południowych promieni słońca i odrobinę orzeźwiającego wiatru, który niesie ze sobą słodkie, owocowe, figowe nuty. Jest tu też wspomnienie błogiej sjesty i smak towarzyszącego idealnemu odpoczynkowi wina i domowej konfitury. Bo wosk Wild Fig to prawdziwa eksplozja pozytywnych skojarzeń i wyjątkowy sposób na to, by wspomnienie letnich wojaży przywołać na nowo i w najbardziej rzeczywisty sposób otulić się aromatem, który przynosi błogie ukojenie i wprowadza pod domowe strzechy odrobinę tropikalnego klimatu. Idealny poprawiacz humoru, który sprawdzi się podczas coraz dłuższych, jesiennych wieczorów i smakowita delicja dla wszystkich fanów figowej słodyczy podanej na sto różnych sposobów.
 
 Wild Fig to zapach z jesiennej kolekcji. Czekał on bardzo długo na swoją kolej. Zwlekałam z użyciem tego wosku, ponieważ podczas wąchania "na sucho" wydawał się nieprzyjemny. W końcu nadszedł czas na rozpalenie. Jakież było moje zaskoczenie, gdy poczułam piękny, owocowy zapach. Wild Fig zaskoczył mnie swoją mocą. Jest intensywny, soczysty i jednocześnie zmysłowy. Ten wosk jest dla mnie największym zaskoczeniem. Teraz żałuję, że nie dałam mu wcześniej szansy. 

2 komentarze:

  1. Od jakiegoś czasu zbieram się na kupno tego wosku. Idzie mi kiepsko, bo kiedy już po niego sięgam, to zawsze trafi się inny zapach, który jest lepszy ;)

    OdpowiedzUsuń