sobota, 8 listopada 2014

Wosk zapachowy Merry Berry Yankee Candle


Letnie owoce leśne w nowej, zimowej odsłonie – tak, w najprostszy sposób można opisać nową propozycję od Yankee Candle. Kompozycja Merry Berry – wchodząca w skład linii Simple Home – ukazuje zaskakujące wydanie dobrze znanych, sezonowych jagód. W tej wersji owoce nie stanowią podstawy letniego deseru, ale bazę do świątecznego ponczu – pysznego, słodkiego, odpowiednio zbilansowanego rozgrzewającymi przyprawami i (już od pierwszego pociągnięcia nosem) uzależniającego i naprawdę mocno uderzającego do głowy! A przy okazji – sprawnie mieszającego smak wakacji z pełnią zimowej, rodzinnej atmosfery charakterystycznej dla świątecznych celebracji.
 
Nadszedł okres chłodnych wieczorów. Miasto jest szare, liście opadły, często pada deszcz. Po powrocie z uczelni uwielbiam zaszyć się w łóżku z dobrą książką. Czas ten umilam sobie paląc woski. Merry berry to zapach, który nadaje się idealnie w listopadowe wieczory. Jest to połączenie owoców leśnych z ponczem i przyprawami. Całość tworzy intensywny i rozgrzewający zapach. Jest to mój pierwszy wosk z linii Simple Home. Jestem pozytywnie zaskoczona. Merry berry nie cieszy się taką popularnością jak inne zapachy, a szkoda. Aromat ten zachwycił całą moją rodzinę. Myślę, że więcej osób pokocha ten wosk.

2 komentarze:

  1. Tego zapachu jeszcze nie miałam okazji próbować, dziś za to kupiłam aż cztery zapachy: fireside treats, soft cotton, salted caramel oraz candy corn, najbardziej jestem ciekawa zapachu salted caramel. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń